ЈапонијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Jonai/城内, Ojiya-shi/小千谷市, Niigata/新潟県, Chubu/中部地方: 9470028

9470028

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Jonai/城内, Ojiya-shi/小千谷市, Niigata/新潟県, Chubu/中部地方
Град :Jonai/城内
Регионот 3 :Ojiya-shi/小千谷市
Регионот 2 :Niigata/新潟県
Регионот 1 :Chubu/中部地方
Земја :Јапонија
Поштенски :9470028

Други Информации
Јазик :English/Japanese (EN/JA)
Регионален Код :JP-15
ширина :37.31328
должина :138.79286
Временска Зона :Asia/Tokyo
Координирано Универзално Време :UTC+9
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Jonai/城内, Ojiya-shi/小千谷市, Niigata/新潟県, Chubu/中部地方 се наоѓа во Јапонија. Нејзините поштенски код е 9470028.

Другите се е достапен
Jonai/城内, Ojiya-shi/小千谷市, Niigata/新潟県, Chubu/中部地方,9470028 ©2014 Поштенски Пребарување