Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Obama Ikudama/小浜生玉, Obama-shi/小浜市, Fukui/福井県, Chubu/中部地方: 9170085

9170085

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Obama Ikudama/小浜生玉, Obama-shi/小浜市, Fukui/福井県, Chubu/中部地方
Qytet :Obama Ikudama/小浜生玉
Rajon 3 :Obama-shi/小浜市
Rajon 2 :Fukui/福井県
Rajon 1 :Chubu/中部地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :9170085

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-18
gjerësi :35.49813
gjatësi :135.74261
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Obama Ikudama/小浜生玉, Obama-shi/小浜市, Fukui/福井県, Chubu/中部地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 9170085.

Të tjerët u kërkohet në
Obama Ikudama/小浜生玉, Obama-shi/小浜市, Fukui/福井県, Chubu/中部地方,9170085 ©2014 kodin postar Query