Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kodani/小谷, Kaiyo-cho/海陽町, Kaifu-gun/海部郡, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方: 7750508

7750508

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kodani/小谷, Kaiyo-cho/海陽町, Kaifu-gun/海部郡, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方
Qytet :Kodani/小谷
Rajon 4 :Kaiyo-cho/海陽町
Rajon 3 :Kaifu-gun/海部郡
Rajon 2 :Tokushima/徳島県
Rajon 1 :Shikoku/四国地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :7750508

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-36
gjerësi :33.59734
gjatësi :134.26928
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kodani/小谷, Kaiyo-cho/海陽町, Kaifu-gun/海部郡, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 7750508.

Të tjerët u kërkohet në
Kodani/小谷, Kaiyo-cho/海陽町, Kaifu-gun/海部郡, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方,7750508 ©2014 kodin postar Query