Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Minamijosanjimacho/南常三島町, Tokushima-shi/徳島市, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方: 7700814

7700814

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Minamijosanjimacho/南常三島町, Tokushima-shi/徳島市, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方
Qytet :Minamijosanjimacho/南常三島町
Rajon 3 :Tokushima-shi/徳島市
Rajon 2 :Tokushima/徳島県
Rajon 1 :Shikoku/四国地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :7700814

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-36
gjerësi :34.07738
gjatësi :134.56444
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Minamijosanjimacho/南常三島町, Tokushima-shi/徳島市, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 7700814.

Të tjerët u kërkohet në
Minamijosanjimacho/南常三島町, Tokushima-shi/徳島市, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方,7700814 ©2014 kodin postar Query