Japonikodin postar Query
JaponiShikoku/四国地方Tokushima/徳島県Yoshinogawa-shi/吉野川市Yamakawacho Kawatatenjin/山川町川田天神: 7793404
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Yamakawacho Kawatatenjin/山川町川田天神, Yoshinogawa-shi/吉野川市, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方: 7793404

7793404

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Yamakawacho Kawatatenjin/山川町川田天神, Yoshinogawa-shi/吉野川市, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方
Qytet :Yamakawacho Kawatatenjin/山川町川田天神
Rajon 3 :Yoshinogawa-shi/吉野川市
Rajon 2 :Tokushima/徳島県
Rajon 1 :Shikoku/四国地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :7793404

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-36
gjerësi :34.06129
gjatësi :134.21152
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Yamakawacho Kawatatenjin/山川町川田天神, Yoshinogawa-shi/吉野川市, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 7793404.

Të tjerët u kërkohet në
Yamakawacho Kawatatenjin/山川町川田天神, Yoshinogawa-shi/吉野川市, Tokushima/徳島県, Shikoku/四国地方,7793404 ©2014 kodin postar Query