Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Okurayachi/大倉谷地, Yuzawa-shi/湯沢市, Akita/秋田県, Tohoku/東北地方: 0120014

0120014

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Okurayachi/大倉谷地, Yuzawa-shi/湯沢市, Akita/秋田県, Tohoku/東北地方
Qytet :Okurayachi/大倉谷地
Rajon 3 :Yuzawa-shi/湯沢市
Rajon 2 :Akita/秋田県
Rajon 1 :Tohoku/東北地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :0120014

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-05
gjerësi :39.17837
gjatësi :140.47470
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Okurayachi/大倉谷地, Yuzawa-shi/湯沢市, Akita/秋田県, Tohoku/東北地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 0120014.

Të tjerët u kërkohet në
Okurayachi/大倉谷地, Yuzawa-shi/湯沢市, Akita/秋田県, Tohoku/東北地方,0120014 ©2014 kodin postar Query