Japonikodin postar Query
JaponiTohoku/東北地方Miyagi/宮城県Kurihara-shi/栗原市Takashimizu Tsutsumishita/高清水堤下: 9872044
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Takashimizu Tsutsumishita/高清水堤下, Kurihara-shi/栗原市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方: 9872044

9872044

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Takashimizu Tsutsumishita/高清水堤下, Kurihara-shi/栗原市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方
Qytet :Takashimizu Tsutsumishita/高清水堤下
Rajon 3 :Kurihara-shi/栗原市
Rajon 2 :Miyagi/宮城県
Rajon 1 :Tohoku/東北地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :9872044

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-04
gjerësi :38.66859
gjatësi :140.98258
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Takashimizu Tsutsumishita/高清水堤下, Kurihara-shi/栗原市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 9872044.

Të tjerët u kërkohet në
Takashimizu Tsutsumishita/高清水堤下, Kurihara-shi/栗原市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方,9872044 ©2014 kodin postar Query