Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Shoeicho/松栄町, Kariya-shi/刈谷市, Aichi/愛知県, Chubu/中部地方: 4480806

4480806

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Shoeicho/松栄町, Kariya-shi/刈谷市, Aichi/愛知県, Chubu/中部地方
Qytet :Shoeicho/松栄町
Rajon 3 :Kariya-shi/刈谷市
Rajon 2 :Aichi/愛知県
Rajon 1 :Chubu/中部地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :4480806

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-23
gjerësi :34.97770
gjatësi :137.03407
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Shoeicho/松栄町, Kariya-shi/刈谷市, Aichi/愛知県, Chubu/中部地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 4480806.

Të tjerët u kërkohet në
Shoeicho/松栄町, Kariya-shi/刈谷市, Aichi/愛知県, Chubu/中部地方,4480806 ©2014 kodin postar Query