Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Minamizaimokucho/南材木町, Wakabayashi-ku/若林区, Sendai-shi/仙台市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方: 9840805

9840805

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Minamizaimokucho/南材木町, Wakabayashi-ku/若林区, Sendai-shi/仙台市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方
Qytet :Minamizaimokucho/南材木町
Rajon 4 :Wakabayashi-ku/若林区
Rajon 3 :Sendai-shi/仙台市
Rajon 2 :Miyagi/宮城県
Rajon 1 :Tohoku/東北地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :9840805

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-04
gjerësi :38.24101
gjatësi :140.88904
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Minamizaimokucho/南材木町, Wakabayashi-ku/若林区, Sendai-shi/仙台市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 9840805.

Të tjerët u kërkohet në
Minamizaimokucho/南材木町, Wakabayashi-ku/若林区, Sendai-shi/仙台市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方,9840805 ©2014 kodin postar Query