Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Tokuji Yamahata/徳地山畑, Yamaguchi-shi/山口市, Yamaguchi/山口県, Chugoku/中国地方: 7470521

7470521

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Tokuji Yamahata/徳地山畑, Yamaguchi-shi/山口市, Yamaguchi/山口県, Chugoku/中国地方
Qytet :Tokuji Yamahata/徳地山畑
Rajon 3 :Yamaguchi-shi/山口市
Rajon 2 :Yamaguchi/山口県
Rajon 1 :Chugoku/中国地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :7470521

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-35
gjerësi :34.16971
gjatësi :131.69322
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Tokuji Yamahata/徳地山畑, Yamaguchi-shi/山口市, Yamaguchi/山口県, Chugoku/中国地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 7470521.

Të tjerët u kërkohet në
Tokuji Yamahata/徳地山畑, Yamaguchi-shi/山口市, Yamaguchi/山口県, Chugoku/中国地方,7470521 ©2014 kodin postar Query