Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Fujinokishimmachi/藤木新町, Toyama-shi/富山市, Toyama/富山県, Chubu/中部地方: 9300932

9300932

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Fujinokishimmachi/藤木新町, Toyama-shi/富山市, Toyama/富山県, Chubu/中部地方
Qytet :Fujinokishimmachi/藤木新町
Rajon 3 :Toyama-shi/富山市
Rajon 2 :Toyama/富山県
Rajon 1 :Chubu/中部地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :9300932

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-16
gjerësi :36.68024
gjatësi :137.27498
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Fujinokishimmachi/藤木新町, Toyama-shi/富山市, Toyama/富山県, Chubu/中部地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 9300932.

Të tjerët u kërkohet në
Fujinokishimmachi/藤木新町, Toyama-shi/富山市, Toyama/富山県, Chubu/中部地方,9300932 ©2014 kodin postar Query