Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Hanajiri Midorimachi/花尻みどり町, Minami-ku/南区, Okayama-shi/岡山市, Okayama/岡山県, Chugoku/中国地方: 7010131

7010131

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Hanajiri Midorimachi/花尻みどり町, Minami-ku/南区, Okayama-shi/岡山市, Okayama/岡山県, Chugoku/中国地方
Qytet :Hanajiri Midorimachi/花尻みどり町
Rajon 4 :Minami-ku/南区
Rajon 3 :Okayama-shi/岡山市
Rajon 2 :Okayama/岡山県
Rajon 1 :Chugoku/中国地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :7010131

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-33
gjerësi :34.65958
gjatësi :133.87533
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Hanajiri Midorimachi/花尻みどり町, Minami-ku/南区, Okayama-shi/岡山市, Okayama/岡山県, Chugoku/中国地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 7010131.

Të tjerët u kërkohet në
Hanajiri Midorimachi/花尻みどり町, Minami-ku/南区, Okayama-shi/岡山市, Okayama/岡山県, Chugoku/中国地方,7010131 ©2014 kodin postar Query