Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Matsuyorishimocho/松寄下町, Izumo-shi/出雲市, Shimane/島根県, Chugoku/中国地方: 6930052

6930052

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Matsuyorishimocho/松寄下町, Izumo-shi/出雲市, Shimane/島根県, Chugoku/中国地方
Qytet :Matsuyorishimocho/松寄下町
Rajon 3 :Izumo-shi/出雲市
Rajon 2 :Shimane/島根県
Rajon 1 :Chugoku/中国地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :6930052

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-32
gjerësi :35.36214
gjatësi :132.72087
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Matsuyorishimocho/松寄下町, Izumo-shi/出雲市, Shimane/島根県, Chugoku/中国地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 6930052.

Të tjerët u kërkohet në
Matsuyorishimocho/松寄下町, Izumo-shi/出雲市, Shimane/島根県, Chugoku/中国地方,6930052 ©2014 kodin postar Query