Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Umezu Hayashikuchicho/梅津林口町, Ukyo-ku/右京区, Kyoto-shi/京都市, Kyoto/京都府, Kansai/関西地方: 6150936

6150936

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Umezu Hayashikuchicho/梅津林口町, Ukyo-ku/右京区, Kyoto-shi/京都市, Kyoto/京都府, Kansai/関西地方
Qytet :Umezu Hayashikuchicho/梅津林口町
Rajon 4 :Ukyo-ku/右京区
Rajon 3 :Kyoto-shi/京都市
Rajon 2 :Kyoto/京都府
Rajon 1 :Kansai/関西地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :6150936

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-26
gjerësi :35.00486
gjatësi :135.69796
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Umezu Hayashikuchicho/梅津林口町, Ukyo-ku/右京区, Kyoto-shi/京都市, Kyoto/京都府, Kansai/関西地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 6150936.

Të tjerët u kërkohet në
Umezu Hayashikuchicho/梅津林口町, Ukyo-ku/右京区, Kyoto-shi/京都市, Kyoto/京都府, Kansai/関西地方,6150936 ©2014 kodin postar Query