Japonikodin postar Query
JaponiKansai/関西地方Hyogo/兵庫県Takasago-shi/高砂市Takasagocho Kajiyamachi/高砂町鍛冶屋町: 6760068
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Takasagocho Kajiyamachi/高砂町鍛冶屋町, Takasago-shi/高砂市, Hyogo/兵庫県, Kansai/関西地方: 6760068

6760068

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Takasagocho Kajiyamachi/高砂町鍛冶屋町, Takasago-shi/高砂市, Hyogo/兵庫県, Kansai/関西地方
Qytet :Takasagocho Kajiyamachi/高砂町鍛冶屋町
Rajon 3 :Takasago-shi/高砂市
Rajon 2 :Hyogo/兵庫県
Rajon 1 :Kansai/関西地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :6760068

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-28
gjerësi :34.74777
gjatësi :134.80129
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Takasagocho Kajiyamachi/高砂町鍛冶屋町, Takasago-shi/高砂市, Hyogo/兵庫県, Kansai/関西地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 6760068.

Të tjerët u kërkohet në
Takasagocho Kajiyamachi/高砂町鍛冶屋町, Takasago-shi/高砂市, Hyogo/兵庫県, Kansai/関西地方,6760068 ©2014 kodin postar Query