Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kaminyu/上丹生, Tomioka-shi/富岡市, Gumma/群馬県, Kanto/関東地方: 3702461

3702461

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kaminyu/上丹生, Tomioka-shi/富岡市, Gumma/群馬県, Kanto/関東地方
Qytet :Kaminyu/上丹生
Rajon 3 :Tomioka-shi/富岡市
Rajon 2 :Gumma/群馬県
Rajon 1 :Kanto/関東地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :3702461

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :36.26112
gjatësi :138.82297
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kaminyu/上丹生, Tomioka-shi/富岡市, Gumma/群馬県, Kanto/関東地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 3702461.

Të tjerët u kërkohet në
Kaminyu/上丹生, Tomioka-shi/富岡市, Gumma/群馬県, Kanto/関東地方,3702461 ©2014 kodin postar Query