Japonikodin postar Query
JaponiKansai/関西地方Nara/奈良県Uda-shi/宇陀市Utano Komagaeri/菟田野駒帰: 6332222
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Utano Komagaeri/菟田野駒帰, Uda-shi/宇陀市, Nara/奈良県, Kansai/関西地方: 6332222

6332222

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Utano Komagaeri/菟田野駒帰, Uda-shi/宇陀市, Nara/奈良県, Kansai/関西地方
Qytet :Utano Komagaeri/菟田野駒帰
Rajon 3 :Uda-shi/宇陀市
Rajon 2 :Nara/奈良県
Rajon 1 :Kansai/関西地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :6332222

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-29
gjerësi :34.46530
gjatësi :135.98046
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Utano Komagaeri/菟田野駒帰, Uda-shi/宇陀市, Nara/奈良県, Kansai/関西地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 6332222.

Të tjerët u kërkohet në
Utano Komagaeri/菟田野駒帰, Uda-shi/宇陀市, Nara/奈良県, Kansai/関西地方,6332222 ©2014 kodin postar Query