Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Shintori/新通, Wakayama-shi/和歌山市, Wakayama/和歌山県, Kansai/関西地方: 6408111

6408111

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Shintori/新通, Wakayama-shi/和歌山市, Wakayama/和歌山県, Kansai/関西地方
Qytet :Shintori/新通
Rajon 3 :Wakayama-shi/和歌山市
Rajon 2 :Wakayama/和歌山県
Rajon 1 :Kansai/関西地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :6408111

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-30
gjerësi :34.23091
gjatësi :135.18043
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Shintori/新通, Wakayama-shi/和歌山市, Wakayama/和歌山県, Kansai/関西地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 6408111.

Të tjerët u kërkohet në
Shintori/新通, Wakayama-shi/和歌山市, Wakayama/和歌山県, Kansai/関西地方,6408111 ©2014 kodin postar Query