Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kaneshi/兼次, Nakijin-son/今帰仁村, Kunigami-gun/国頭郡, Okinawa/沖縄県, Kyushu/九州地方: 9050427

9050427

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kaneshi/兼次, Nakijin-son/今帰仁村, Kunigami-gun/国頭郡, Okinawa/沖縄県, Kyushu/九州地方
Qytet :Kaneshi/兼次
Rajon 4 :Nakijin-son/今帰仁村
Rajon 3 :Kunigami-gun/国頭郡
Rajon 2 :Okinawa/沖縄県
Rajon 1 :Kyushu/九州地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :9050427

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-47
gjerësi :26.69636
gjatësi :127.93752
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kaneshi/兼次, Nakijin-son/今帰仁村, Kunigami-gun/国頭郡, Okinawa/沖縄県, Kyushu/九州地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 9050427.

Të tjerët u kërkohet në
Kaneshi/兼次, Nakijin-son/今帰仁村, Kunigami-gun/国頭郡, Okinawa/沖縄県, Kyushu/九州地方,9050427 ©2014 kodin postar Query