Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kamikomazawa/上駒沢, Nagano-shi/長野市, Nagano/長野県, Chubu/中部地方: 3810082

3810082

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kamikomazawa/上駒沢, Nagano-shi/長野市, Nagano/長野県, Chubu/中部地方
Qytet :Kamikomazawa/上駒沢
Rajon 3 :Nagano-shi/長野市
Rajon 2 :Nagano/長野県
Rajon 1 :Chubu/中部地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :3810082

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-20
gjerësi :36.67932
gjatësi :138.23684
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kamikomazawa/上駒沢, Nagano-shi/長野市, Nagano/長野県, Chubu/中部地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 3810082.

Të tjerët u kërkohet në
Kamikomazawa/上駒沢, Nagano-shi/長野市, Nagano/長野県, Chubu/中部地方,3810082 ©2014 kodin postar Query