Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Amorisashide/安茂里差出, Nagano-shi/長野市, Nagano/長野県, Chubu/中部地方: 3800943

3800943

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Amorisashide/安茂里差出, Nagano-shi/長野市, Nagano/長野県, Chubu/中部地方
Qytet :Amorisashide/安茂里差出
Rajon 3 :Nagano-shi/長野市
Rajon 2 :Nagano/長野県
Rajon 1 :Chubu/中部地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :3800943

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-20
gjerësi :36.63723
gjatësi :138.17371
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Amorisashide/安茂里差出, Nagano-shi/長野市, Nagano/長野県, Chubu/中部地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 3800943.

Të tjerët u kërkohet në
Amorisashide/安茂里差出, Nagano-shi/長野市, Nagano/長野県, Chubu/中部地方,3800943 ©2014 kodin postar Query