Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kami/上, Noto-cho/能登町, Hosu-gun/鳳珠郡, Ishikawa/石川県, Chubu/中部地方: 9270621

9270621

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kami/上, Noto-cho/能登町, Hosu-gun/鳳珠郡, Ishikawa/石川県, Chubu/中部地方
Qytet :Kami/上
Rajon 4 :Noto-cho/能登町
Rajon 3 :Hosu-gun/鳳珠郡
Rajon 2 :Ishikawa/石川県
Rajon 1 :Chubu/中部地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :9270621

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-17
gjerësi :37.34821
gjatësi :137.23001
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kami/上, Noto-cho/能登町, Hosu-gun/鳳珠郡, Ishikawa/石川県, Chubu/中部地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 9270621.

Të tjerët u kërkohet në
Kami/上, Noto-cho/能登町, Hosu-gun/鳳珠郡, Ishikawa/石川県, Chubu/中部地方,9270621 ©2014 kodin postar Query