Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Chikamicho/近見町, Imabari-shi/今治市, Ehime/愛媛県, Shikoku/四国地方: 7940007

7940007

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Chikamicho/近見町, Imabari-shi/今治市, Ehime/愛媛県, Shikoku/四国地方
Qytet :Chikamicho/近見町
Rajon 3 :Imabari-shi/今治市
Rajon 2 :Ehime/愛媛県
Rajon 1 :Shikoku/四国地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :7940007

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-38
gjerësi :34.08676
gjatësi :132.98765
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Chikamicho/近見町, Imabari-shi/今治市, Ehime/愛媛県, Shikoku/四国地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 7940007.

Të tjerët u kërkohet në
Chikamicho/近見町, Imabari-shi/今治市, Ehime/愛媛県, Shikoku/四国地方,7940007 ©2014 kodin postar Query