Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kosugo Taira/越河平, Shiroishi-shi/白石市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方: 9890112

9890112

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kosugo Taira/越河平, Shiroishi-shi/白石市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方
Qytet :Kosugo Taira/越河平
Rajon 3 :Shiroishi-shi/白石市
Rajon 2 :Miyagi/宮城県
Rajon 1 :Tohoku/東北地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :9890112

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-04
gjerësi :37.93906
gjatësi :140.61013
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kosugo Taira/越河平, Shiroishi-shi/白石市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 9890112.

Të tjerët u kërkohet në
Kosugo Taira/越河平, Shiroishi-shi/白石市, Miyagi/宮城県, Tohoku/東北地方,9890112 ©2014 kodin postar Query