Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Nakanoshinden/中野新田, Sakata-shi/酒田市, Yamagata/山形県, Tohoku/東北地方: 9980872

9980872

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Nakanoshinden/中野新田, Sakata-shi/酒田市, Yamagata/山形県, Tohoku/東北地方
Qytet :Nakanoshinden/中野新田
Rajon 3 :Sakata-shi/酒田市
Rajon 2 :Yamagata/山形県
Rajon 1 :Tohoku/東北地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :9980872

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-06
gjerësi :38.91002
gjatësi :139.88668
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Nakanoshinden/中野新田, Sakata-shi/酒田市, Yamagata/山形県, Tohoku/東北地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 9980872.

Të tjerët u kërkohet në
Nakanoshinden/中野新田, Sakata-shi/酒田市, Yamagata/山形県, Tohoku/東北地方,9980872 ©2014 kodin postar Query