Japonikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Matsuyahommachi/松屋本町, Shimonoseki-shi/下関市, Yamaguchi/山口県, Chugoku/中国地方: 7501124

7501124

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Matsuyahommachi/松屋本町, Shimonoseki-shi/下関市, Yamaguchi/山口県, Chugoku/中国地方
Qytet :Matsuyahommachi/松屋本町
Rajon 3 :Shimonoseki-shi/下関市
Rajon 2 :Yamaguchi/山口県
Rajon 1 :Chugoku/中国地方
Vend :Japoni
Kodi Postar :7501124

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Japanese (EN/JA)
Kodi Rajoni :JP-35
gjerësi :34.05322
gjatësi :131.05610
Zona Koha :Asia/Tokyo
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Matsuyahommachi/松屋本町, Shimonoseki-shi/下関市, Yamaguchi/山口県, Chugoku/中国地方 është e vendosur në Japoni.Kodi i saj është zip 7501124.

Të tjerët u kërkohet në
Matsuyahommachi/松屋本町, Shimonoseki-shi/下関市, Yamaguchi/山口県, Chugoku/中国地方,7501124 ©2014 kodin postar Query